
3 maja w Pruszkowie
Jak co roku, obchody 3-ego maja zgromadziły w Pruszkowie wielu uczestników. Trzeciomajowe święto obfitowało w sporo interesujących wydarzeń, wśród których każdy mieszkaniec naszego miasta znalazł coś dla siebie. Na koniec uroczystości do zebranych przemówił prezydent Jan Starzyński.
Łukasz Krupiński wykonał swój recital fortepianowy we wnętrzu Dworu Potulickich. Chętni mogli zwiedzić zarówno Muzeum, jak i Dwór oraz wziąć udział w przygotowanych warsztatach tańca barokowego. Piknik przygotowany przez Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego i Książnicę Pruszkowską trwał do samego wieczora.
(źródło obrazka: pruszkow.pl)