
Deweloperzy u Prezydenta Pruszkowa
25 marca w Urzędzie Miejskim w Pruszkowie prezydent Pruszkowa Jan Starzyński spotkał się z przedstawicielami największych firm deweloperskich, działających na terenie Pruszkowa. Wzięło w nim udział około 20 firm, Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i TBS „Zieleń Miejska”.
Głównym tematem spotkania był zapoznanie przedstawicielami firm z zamierzeniami inwestycyjnymi miasta Pruszkowa. Ponadto udało się uzyskać informacje o planowanej liczbie nowych mieszkań w latach 2015-2018. W najbliższych trzech latach oddanych zostanie blisko 3 tysiące nowych mieszkań.
(źródło obrazka: pruszków.pl)