Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Domy na sprzedaż

Domy Warszawa

Planujesz zakup domu w Warszawie?  Jednak przez cały czas nie znalazłeś odpowiedniej  oferty, która by Ciebie zachwyciła. Nasza nowa inwestycja na pewno to zrobi. Nowe domy powstały w bezpiecznej lokalizacji pełnej zieleni, cieszy i spokoju, które sprzyjają  odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Nasze domy projektowane są z myślą o ich przyszłych właścicielach. Dlatego decydując się na zakup domu, mogą być Państwo pewni, że będzie ona idealnym miejscem do zamieszkania, które spełni wasze wszystkie oczekiwania.

Deweloper JANPUL jest firmą z Warszawy, która od 1998 roku zajmuje się realizacją inwestycji budowlanych na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności w stolicy oraz w pobliskim Pruszkowie. JANPUL od początku działalności skupia się na realizowaniu różnorodnych inwestycji mieszkaniowych i jednorodzinnych domów Warszawa dewelopera, które nieprzerwanie cieszą się zainteresowaniem klientów. Głównym przedmiotem działalności firmy jest projektowanie, realizacja, a następnie sprzedaż domów Warszawa oraz nieruchomości zlokalizowanych w nowoczesnych i kameralnych budynkach wielorodzinnych.

Inwestycje realizowane przez dewelopera JANPULA to przemyślane i nowoczesne propozycje dla wszystkich, którym zależy nie tylko na wysokim standardzie wykonania, ale i korzystnej cenie. Mieszkania i domy Warszawa od tego dewelopera cieszą się popularnością za sprawą profesjonalnej i terminowej realizacji oraz atrakcyjnej lokalizacji, w jakiej JANPUL realizuje swoje projekty. Już od przeszło 20 lat firma stawia na miejsca atrakcyjne krajobrazowo, ale i dogodne lokalizacyjnie, dzięki czemu poszczególne inwestycje stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich szukających domów na sprzedaż Warszawa w obszarach dobrze skomunikowanych z centrum. Nowoczesne i pieczołowicie zaprojektowane budynki znakomicie wkomponowują się w otoczenie oraz istniejącą już zabudowę, tworząc funkcjonalną i dobrze skomunikowaną całość. W pobliżu domów Warszawa, realizowanych przez firmę JANPUL, zwykle znajduje się szerokie zaplecze infrastrukturalne: punkty usługowe, przedszkola oraz szkoły, czyniąc je przez to znakomitym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Deweloper JANPUL może poszczycić się dużym doświadczeniem w zakresie realizacji budynków wielorodzinnych oraz jednorodzinnych. Wśród zrealizowanych inwestycji domów tego dewelopera na szczególną uwagę zasługują domy Warszawa w zabudowie bliźniaczej, Osiedle Wiśniowy Sad, oraz domy jednorodzinne znajdujące się w prestiżowym Aninie.

Pierwsze z nich, osiedle Wiśniowy Sad, powstało na terenie zielonej Białołęki, w pobliżu Puszczy Słupeckiej oraz malowniczego Kanału Żerańskiego. W tym miejscu JANPUL oddał do użytku domy na sprzedaż Warszawa, o powierzchni od 174 m² do 180 m², które od początku przedsprzedaży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nowoczesne, funkcjonalne i przemyślanie zaprojektowane budynki umiejscowione zostały wzdłuż zielonej alei, obsadzonej drzewami śliwy wiśniowej. W ramach inwestycji jednorodzinnych domów Warszawa dewelopera JANPULA powstało łącznie 21 budynków, tworzących kameralne i przytulne osiedle w wyjątkowej dzielnicy Warszawy. Osiedle Wiśniowy Sad zostało zrealizowane w 2011 roku.
W tym samym roku deweloper ukończył drugą ze wspomnianych inwestycji jednorodzinnych domów Warszawa w Aninie. Powstały tam nowoczesne rezydencje o wysokim standardzie i powierzchni blisko 300 m². Propozycja ta znakomicie wpisała się w potrzeby najbardziej wymagających, szukających jednorodzinnego domu Warszawa w prestiżowej i spokojnej okolicy, otoczonej wysokopiennymi lasami. Nowoczesna bryła, dbałość o każdy detal, otwarta przestrzeń i ogromne możliwości aranżacyjne - wszystko to sprawiało, ze inwestycje dewelopera JANPULA w Aninie zostały znakomicie przyjęte przez klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, deweloper JANPUL po raz kolejny realizować będzie inwestycję jednorodzinnych domów Warszawa. Chcąc spełnić oczekiwania osób zainteresowanych tego typu realizacją, JANPUL postanowił postawić na prestiżową i otoczoną zielenią okolicę, znakomicie skomunikowaną z centrum stolicy. Wszystkich szukających nowych domów Warszawa Wilanów, zachęcamy do zapoznania się z nową inwestycją, Osiedlem Ruczaj, która powstanie w dzielnicy Wilanów. Będzie to już kolejna realizacja kameralnego osiedla, jaką JANPUL odda w ręce swoich klientów - tym razem domów Warszawa Wilanów w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znajdą się dwa typy domów na sprzedaż Warszawa. Tym, co będzie wyróżniać oferowane nieruchomości będzie nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia, wysmakowany design oraz funkcjonalność zaprojektowanych pomieszczeń. Osiedle Ruczaj składać się będzie z przestronnych i komfortowych nieruchomości zlokalizowanych w atrakcyjnej części Warszawy.

Inwestycja domów na sprzedaż Warszawa Osiedle Ruczaj realizowana będzie w trzech etapach - w ramach każdego z nich powstaną nowoczesne zabudowania w zabudowie bliźniaczej, które wyróżniać się będą najwyższym standardem wykonania oraz atrakcyjną ceną. Wszyscy zainteresowani domami Warszawa, będą mogli skorzystać z przedsprzedażowej oferty, w ramach której wymarzoną nieruchomość będzie można nabyć z atrakcyjnym rabatem. Znajdą się tutaj propozycje wpisujące się w potrzeby zarówno osób młodych, poszukujących swojej pierwszej nieruchomości, jak i rodzin z dziećmi, którym zależy na wyjątkowym i komfortowym miejscu do życia.
Dlaczego warto zdecydować się na jednorodzinną nieruchomość od dewelopera Warszawa JANPULA? Zakup domu w Warszawie to rozwiązanie, które wyjdzie naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających. Niezależna nieruchomość o dużym metrażu, z przynależącym do niej ogrodem i garażem daje poczucie komfortu i niezależności, a przy tym pozwala urządzić ją z rozmachem i wedle własnych upodobań.

Zakup własnej nieruchomości: dom czy mieszkanie?
W ostatnich latach rynek nieruchomości w Polsce przeżywa prawdziwy boom. Mieszkania i domy Warszawa od deweloperów nierzadko sprzedają się już na etapie przedsprzedaży, zanim jeszcze rozpoczęta zostanie budowa. Taki stan rzeczy chyba nikogo już nie zaskakuje - kupno własnej nieruchomości to dla wielu z nas priorytet. Bez względu na to, czy planujemy zakup za gotówkę, czy też wzięcie kredytu hipotecznego, decyzja taka niesie za sobą szereg korzyści - w końcu zakup nieruchomości to w dzisiejszych czasach znakomity sposób na inwestycję i ulokowanie kapitału. Nic więc dziwnego, że, podczas gdy niektórzy szukają swojego pierwszego M, inni decydują się na zakup kolejnych mieszkań lub domów Warszawa i przeznaczenie ich na wynajem. Dzięki szerokiemu wyborowi mieszkań i domów Warszawa na rynku deweloperskim można wybrać taki apartament, który najlepiej wpisze się w nasze potrzeby. Deweloperzy, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferują nam nieruchomości o zróżnicowanych metrażach i układach - wszystko po to, aby każdy z potencjalnych klientów znalazł wśród
aktualnej oferty swoją wymarzoną nieruchomość. Pozostaje tylko pytanie: dom czy mieszkanie? Okazuje się bowiem, że na domy Warszawa decydujemy się znacznie częściej, niż mogłoby się wydawać.

Dom jednorodzinny

- nowa jakość życia
Choć w poprzednich latach to na mieszkania stawialiśmy najczęściej, nie sposób nie dostrzec nowego trendu, który coraz wyraźniej widoczny jest na rynku inwestycyjnym. Pandemia nie tylko nie wpłynęła na obniżenie popytu na nieruchomości, ale także zwiększyła zainteresowanie zakupem nowych domów jednorodzinnych. Domy Warszawa i domy Wilanów stały się w dobie lockdownów i ograniczeń niezwykle pożądanym rodzajem nieruchomości, gwarantującym niezależność i swobodny dostęp do zielonej przestrzeni. Coraz częściej myślimy także o porzuceniu życia w centrum wielkiego miasta i zamieszkaniu na przedmieściach lub w cichej i spokojnej okolicy. Na szczęście jest to realne - w końcu zakup nowych domów Warszawa nareszcie jest w zasięgu naszej ręki. Szczególnie, że warszawscy deweloperzy oferują tego rodzaju nieruchomości w naprawdę atrakcyjnych cenach. Domy Wilanów cieszą się więc olbrzymią popularnością - nie tylko ze względu na nowoczesne budownictwo i atrakcyjną lokalizację, ale przede wszystkim korzystną cenę.

Domy Warszawa, Domy Wilanów
- marzenie na wyciągnięcie ręki

Nie da się ukryć, że o kupnie nowego domu marzy chyba większość z nas. Własny ogród, poranna kawa na tarasie i wieczorny relaks w zaciszu czterech ścian to dla osób myślących o zakupie domu jednorodzinnego, spełnienie najskrytszych pragnień. Choć zakup domów Warszawa jest bez wątpienia dużym przedsięwzięciem ekonomicznym, coraz więcej z nas decyduje się na zakup gotowej nieruchomości. Deweloperzy wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, realizując ambitne projekty domów Warszawa, powstających w atrakcyjnych lokalizacjach stolicy. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się oczywiście dzielnica Wilanów, słynąca z eksluzywnych osiedli mieszkaniowych. To tu, w pobliżu obszarów zielonych rezerwatów, jezior i pozostałości osadnictwa holenderskiego, powstają domy Wilanów, które znakomicie wpisują się w potrzeby osób pragnących zamieszkać w nowoczesnym i przemyślanie zaprojektowanym budownictwie.

Znakomita lokalizacja

Domy Wilanów

swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim znakomitej i prestiżowej lokalizacji. Nic dziwnego - od wielu lat dzielnica ta zachwyca i inspiruje swoim bogactwem krajobrazowym, architektonicznym i kulturowym. Wilanów położony jest w południowej części Warszawy, pomiędzy zachodnim brzegiem Wisły a Skarpą Wiślaną i dzielnicą Ursynów. Jego południowa granica stanowi także granicę miasta stołecznego Warszawy. Dziś Wilanów to już nie tylko malowniczy zespół pałacowo-ogrodowy w Wilanowie oraz znajdujący się w jego bezpośrednim sąsiedztwie kościół Świętej Anny, ale przede wszystkim dynamicznie rozwijająca się dzielnica stolicy. To właśnie tutaj, na przestrzeni o powierzchni 36,72 km2 zamieszkuje ponad 40 tysięcy mieszkańców, a docelowo będzie ich mieszkać około 100 tysięcy. Ich liczba nieustannie wzrasta, a to za sprawą licznych projektów deweloperskich, w ramach których powstają atrakcyjne domy Wilanów. Wszyscy poszukujący domów Warszawa, bardzo często decydują się na zamieszkanie właśnie tutaj - na najszybciej rozwijającym się obszarze miasta, w doskonałej lokalizacji i prestiżowym otoczeniu.

Warszawa


Malownicze otoczenie
Mieszkańcy domów Wilanów mają do dyspozycji o wiele więcej niż przepiękny ogród znajdujący się przy Pałacu w Wilanowie oraz liczne parki rozciągające się nieopodal rzeki. Obszary południowej Warszawy to bowiem obecnie jedne z najcenniejszych przyrodniczo- krajobrazowych terenów w skali całego miasta. Malownicze tereny nadwiślane, historyczne parki wraz z Lasem Kabackim stanowią trzon przyrodniczego systemu Warszawy. Co więcej, park w Wilanowie, Jeziora Powsinkowskie i Wilanowskie, Dolina Wilanówki, Morysin oraz obszar towarzyszący zabudowaniom Powsinka to nie tylko znakomite tereny do odpoczynku na łonie przyrody, ale również obszary pełniące istotne funkcje hydrologiczne i klimatyczne - stanowią one ciąg nawietrzający stolicę masami czystego powietrza wytworzonego przez roślinność porastającą Lasy Kabackie i Chojnowskiego. Decydując się na zamieszkanie w domach Wilanów, możemy więc liczyć nie tylko na cichą i spokojną okolicę, ale również na znaczne podniesienie standardu życia. Dzięki otoczeniu licznych terenów zielonych okazji do aktywnego spędzania czasu i obcowania z dziką przyrodą tego regionu na pewno nam nie zabraknie.

Znakomita infrastruktura
Wybierając domy Wilanów, możemy korzystać z znakomicie rozwiniętej infrastruktury drogowej, zapewniającej szybki i łatwy dostęp do najważniejszych części miasta. Dobry dojazd do centrum miasta samochodem lub autobusem sprawia, że apartamenty i domy Wilanów cieszą się ogromną popularnością także wśród rodzin z dziećmi - szybkie dotarcie do pracy, placówek szkolnych czy lotniska to w końcu kluczowa kwestia dla osób pracujących i uczących się w stolicy. Póki co w dzielnicy dominuje przede wszystkim komunikacja autobusowa, ale w planach jest także budowa linii tramwajowej, która umożliwiałaby jeszcze dogodniejsze dotarcie do poszczególnych dzielnic Warszawy.

Wilanów


Bezpieczeństwo i edukacja
Wilanów to bez wątpienia jedna z najbezpieczniejszych dzielnic w Warszawie. Czysta, zadbana i elegancka okolica to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają spokojnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny. Domy Wilanów wpisują się w potrzeby tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku centrum miasta, ale nie chcą rezygnować z dostępu do szerokiej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Wilanów nieustannie się rozwija - w dzielnicy domów Wilanów powstają liczne inwestycje, sklepy, kawiarnie i restauracje. Nie brakuje tu przedszkoli i szkół -zarówno publicznych, jak i prywatnych. W dzielnicy i jej pobliżu znajdują się placówki międzynarodowe, w tym Międzynarodowa Szkoła Europejska, Polsko-Francuska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum „La Fontaine”, American School of Warsaw i Lycée Francais de Varsovie.

Osiedle Ruczaj


- nowoczesne domy Wilanów dewelopera JANPUL To tutaj, wśród malowniczej i prestiżowej okolicy, powstanie kolejna realizacja dewelopera JANPUL, Osiedle Ruczaj. Ta kameralna inwestycja wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy szukają domów Warszawa w dzielnicy znakomicie skomunikowanej z centrum, ale położonej nieco na uboczu, w otoczeniu przyrody. Dzięki lokalnej infrastrukturze i bogatemu zapleczu usługowemu, znajdziemy w Wilanowie wszystko, co potrzebne do życia. Planowana inwestycja domów Wilanów dewelopera JANPUL składać się będzie z trzech etapów, w ramach których powstaną dwa typy nowoczesnych nieruchomości w zabudowie bliźniaczej. Projekt ten wyróżniać się będzie nie tylko dogodną lokalizacją i wysokim standardem wykonania, ale i atrakcyjną ceną, którą z pewnością docenią wszyscy poszukujący domów Warszawa. Deweloper dołożył wszelkich starań, aby zaprojektowana przestrzeń była nowoczesna, a całość charakteryzowała się wysmakowanym designem i wysokim standardem wykończenia. Domy Wilanów powstałe w ramach Osiedla Ruczaj będą przestronnymi i komfortowymi nieruchomościami, w których życie będzie prawdziwą przyjemnością. Wszyscy zainteresowani zakupem domu Warszawa od dewelopera JANPUL będą mogli skorzystać z przedsprzedażowej oferty, w ramach której domy Wilanów dostępne będą z atrakcyjnym rabatem.

Domy Wilanów


- nieograniczone możliwości aranżacyjne Niezależna nieruchomość, duży metraż, własny ogród i garaż to przede wszystkim poczucie komfortu i niezależności, ale również nieograniczone możliwości aranżacyjne. Domy Wilanów od dewelopera JANPUL to propozycja dla osób, którym zależy na urządzeniu domowej przestrzeni z rozmachem i wedle własnych upodobań. Nieruchomość o dużej powierzchni i przemyślanym układzie stwarza w końcu spore możliwości, których próżno szukać w budownictwie mieszkaniowym. Urządzanie jednorodzinnych domów Warszawa bez wątpienia będzie prawdziwą przyjemnością dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz i pozwoli wprowadzić w życie projekty, o których zawsze marzyli. A inspiracji, które można wykorzystać podczas urządzania domów Wilanów, zdecydowanie nie brakuje. Wystarczy skorzystać z dostępnych w internecie blogów i stron poświęconych aranżacji wnętrz lub skorzystać z usług profesjonalnych firm świadczących usługi w tym zakresie. Bez względu na styl, jaki wybierzemy: nowoczesny, skandynawski, boho, czy rustykalny, efekt będzie zachwycający. W końcu urządzanie jednorodzinnych domów Warszawa to prawdziwa gratka dla wszystkich lubiących pięknie mieszkać.

Warszawski Wilanów miejscem nowej inwestycji JANPUL DEWELOPER

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku, postanowiliśmy sprostać jego wymaganiom i zrealizować projekt, jakim jest osiedle domków jednorodzinnych na Warszawskim Wilanowie. Wybierając miejsce naszej inwestycji, braliśmy pod uwagę wiele czynników, które wpłyną na to, że osiedle domków będzie spokojnym, zielonym miejscem zachowującym klasę i elegancję. Po długich poszukiwaniach wybraliśmy idealną lokalizację, która sprostała naszym wytycznym. Nasza inwestycja będzie mieściła się przy ulicy Ruczaj na Warszawskim Wilanowie. Dlaczego akurat ta okolica? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego artykułu, w którym wszystko wyjaśniamy.

Kontynuuj czytanie

Zalety zamieszkania w domu pod Warszawą

Warszawa jako stolica Polski stoi dla wszystkich otworem, dając wiele możliwości rozwoju pasji, kariery. Podejmując, tak ważną decyzję, jaką jest przeprowadzka do stolicy stajemy przed wyborem miejsca zamieszkania. Jedni z nas zdecydują się na mieszkanie w samym centrum miasta, natomiast inni chcąc odpocząć wieczorami od natłoku stolicy wybiorą dzielnice na obrzeżach Warszawy.

Kontynuuj czytanie

Osiedla przyjazne dzieciom? Co wyróżnia Wilanów na tle innych dzielnic Warszawy.

Nie da się ukryć, że Wilanów jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic na obrzeżach Warszawy. Nowoczesne domy i apartamenty kuszą nowo przyjezdnych czy stałych mieszkańców Warszawy. Dobra i rozwinięta infrastruktura na pewno dodaje okolicy atrakcyjności, jednak jeżeli na nowy dom decydują się rodziny z dziećmi, szukają miejsca, które będzie przyjazne ich pociechom. I tym właśnie sposobem wybierają najczęściej domy na Wilanowie.

W tym artykule postaramy się państwu przybliżyć kilka powodów, dlaczego to właśnie Wilanów stał się dzielnicą uwielbianą przez rodziny z dziećmi!

Kontynuuj czytanie

Dom czy mieszkanie w Warszawie?

Nadchodzi taki moment w życiu, kiedy musimy zdecydować się na zakup nieruchomości do zamieszkania. Wtedy stajemy przed dylematem, co powinniśmy wybrać. Ceny domów i mieszkań w ostatnim czasie są porównywalne. Dlatego postaramy się pomóc dla Państwa podjąć decyzje, prezentując pozytywne aspekty mieszkań, jak i domów.

Kontynuuj czytanie

Dlaczego warto zakupić dom w Warszawie?

Szukasz miejsca, w którym uda ci się połączyć spokojne życie z miejską aglomeracją? Zależy ci na tym, aby nie spędzać dużej ilości czasu w drodze do pracy, sklepu czy szkoły, ale nadal chcesz utrzymać swoją prywatność? W takim razie powinieneś zastanowić się nad zakupem domu w Warszawie, gdzie nie tylko zachowasz prywatność, ale będziesz w stanie szybko znaleźć się w centrum miasta.

Kontynuuj czytanie

Rynek deweloperski Warszawa

Statystyki pokazują, że pozycja Warszawy w segmencie wyboru tego miasta na miejsce zamieszkania nie słabnie, a wręcz przeciwnie ciągle rośnie. Nie da się ukryć, że nie jest to zadziwiające, dlatego, że Warszawa wraz ze swoim rozwojem przyciąga coraz większą rzeszę ludzi, którzy planują zaczęcie życia w stolicy.

Kontynuuj czytanie

Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,
sob: 10.00-15.00 
W dniach 3-5 czerwca 2021r.
Biuro nieczynne.

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Inwestycja

Nowe Miasto Pruszków

ul. Mechaników 1, 05-800 Pruszków
kontakt tylko telefoniczny

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

W dniu 4 czerwca 2021r.
Biuro nieczynne.

 • 500 181 730

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.