• Odbierz

  Klucze

  już dziś

  KLUCZE JUŻ DZIŚ
  WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
  WARZELNICZA 7

  Future Gardens 3

  Nowoczesna i elegancka architektura doskonale wpisuje się w charakter zielonej Białołęki. Zakup mieszkania na osiedlu Future Gardens 3 to doskonała inwestycja dla osób, które cenią sobie życie w miejscu, gdzie zielona przestrzeń odgrywa istotną rolę. 10 - 12 minut do Metra - nowe stacje- Rembielińska i Kondratowicza już otwarte!

10 - 12 minut do Metra - nowe stacje- Rembielińska i Kondratowicza już otwarte!

3

KAMERALNE BUDYNKI

81

MIESZKAŃ

2-4

POKOJOWE MIESZKANIA

2023

TERMIN ODDANIA

Lokalizacja: ul. Warzelnicza 7, Warszawa

GALERIA ZAKOŃCZONYCH ETAPÓW
GALERIA 3 ETAPU

2022 Grudzień

2022 Październik

2022 lipiec

2022 maj
Filmy z budowy
ATUTY INWESTYCJI
1 MIN DO SZKOŁY
7 min do przedszkola
1 MIN DO AUTOBUSU
11 MIN DO METRA
5 MIN DO TRASY S8
12 DO MOSTU PÓŁNOCNEGO
2 min do ścieżki rowerowej
Bezpieczne
zamknięte osiedle
Plac zabaw
Siłownia plenerowa
kameralne 2 piętrowe budynki
ogródki do 238m2
wózkownia
rowerowania w każdym budynku
komórki lokatorskie
boksy do wszystkich mieszkań
winda do poziomu garażu
ekologiczna kotłownia na dachu

Kameralna zabudowa, nowoczesna architektura inwestycji w połączeniu z najwyższą dbałością o detale będzie idealnie współgrać z otaczającym terenem.

Bliskość Puszczy Słupeckiej i Kanału Żerańskiego
zapewnią mieszkańcom ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta.

Komunikacja 
autobusy, Szybka Kolej Miejską oraz arteria Trasy Toruńskiej i Most Północny, zapewnią szybko dojazd do centrum Warszawy

MIESZKANIA W SPRZEDAŻY

Funkcjonalność i wysoki standard - tym wyróżnia się każdy z apartamentów w inwestycji Future Gardens.

Waszym ostatnim 3 etapie znajdą Państwo jedynie 81 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od 40m2 do 71 m².

Dołożyliśmy wszelkich starań żeby wszystkie lokale były przestronne i funkcjonalne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich aranżacja była dla Właściciela prawdziwą przyjemnością.

Wszystkie budynki wyposażono w cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garażu. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

W budynkach znajdą się również wózkownie i rowerownie. Na terenie drogi zewnętrznej zlokalizowano miejsca postojowe zewnętrzne. Ważnym aspektem osiedla jest jego bezpieczeństwo, dlatego zostało ono ogrodzone oraz przygotowano infrastrukturę pod monitoring.

Na terenie osiedla Future Gardens w strefie rekreacyjnej znajduje się duży plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz siłownia plenerowa dla fanów fitnessu.

Przy budynkach zaprojektowano dogodny podjazd dla wózków i rowerów, a przy ostatnim budynku znajduje się winda zewnętrzna.

Największym atutem są przynależne do mieszkań na parterze ogródki o powierzchni od 42m2 do 283m2. Ich układ pozwoli nie tylko na większe wykorzystanie przestrzeni, ale i zapewni nam maksimum prywatności. Mieszkania na 1 i 2 piętrze posiadają duże balkony o powierzchni 5m2 i 11m2. Własna namiastka przyrody w sercu zielonej Białołęki sprzyjać będzie rodzinnym chwilom spędzanym na świeżym powietrzu.

Bliskość Kanałku Bródnowskiego oraz sąsiadującego z nim Kanału Żerańskiego zachęcać będzie do częstych spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Amatorów leśnych wycieczek kusić będą rozległe tereny leśne Białołęki Dworskiej, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej.

LOKALIZACJA

Komunikacja Warszawa Białołęka

Wypoczynek Warszawa Białołęka

Edukacja Warszawa Białołęka

Usługi Warszawa Białołęka

URZĄDZANIE MIESZKANIA POD KLUCZ

Czy chcesz wprowadzić się do wykończonego, nowoczesnego mieszkania w Warszawie? Bez zbędnych formalności, dodatkowych wydatków, trudu wykańczania i urządzania – zadzwoń i zapytaj naszych doradców sprzedaży.

Tylko 4 kroki

dzielą Cię od nowego mieszkania

Wybierz mieszkanie
Skontaktuj się z nami
Zarezerwuj mieszkanie

wstępnie na 3 dni, a my prześlemy Ci wzory dokumentów abyś w domu mógł się zapoznać. Podpisz umowę rezerwacyjną zdalnie lub w BS i wpłać tylko 5000 zł.

Umów spotkanie

na terenie inwestycji w celu obejrzenia zarezerwowanego mieszkania.

Wypełnij formularz

skontaktujemy się w ciągu 24h

Błędne dane
Błędne dane
Błędne dane
Błędne dane

Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane i zaakceptuj poniższe zgody. Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe

Wymagana zgoda
Nieprawidłowe dane
Wymagana zgoda

Administratorem danych osobowych jest spółka JANPUL z siedzibą w Warszawie przy ul. Białołęckiej 259 oraz Spółki z grupy JANPUL Developer powiązane osobowo lub kapitałowo.

Invalid Input

MIESZKANIA BIAŁOŁĘKA

Osiedle Future Gardens ma do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom nowoczesne, przestronne i niezwykle funkcjonalne apartamenty z pięknym tarasem, ogrodem czy balkonem. Do mieszkań przynależą komórki i boksy lokatorskie, a także garaże podziemne. To wszystko znajdziemy w zielonej części Warszawy jaką jest Białołęka. W zależności od potrzeb przyszłych lokatorów, osiedle Future Gardens posiada w swojej ofercie mieszkania o powierzchni od 40 do 71 m2, zlokalizowane w 3 budynkach, w każdym po 27 mieszkań.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022