Przejdź do treści głównej
Konferencja prasowa Prezydentów Pruszkowa i Otwocka

Konferencja prasowa Prezydentów Pruszkowa i Otwocka

Tematem konferencji prasowej, w której uczestniczył Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński i Prezydent Otwocka Zbigniew Szczepanik była 100. Rocznica nadania praw miejskich miastom Pruszków i Otwock. Ten wyjątkowy jubileusz będziemy obchodzić już w przyszłym roku.

Konferencja odbyła się w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego we wtorek 29 września. Przybyli na nią przedstawiciele lokalnych i regionalnych mediów. W trakcie konferencji zaprezentowano komitety organizacyjne obchodów oraz założenia programowe.

(źródło obrazka: pruszkow.pl)