Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Mieszkania

W jakie nowe mieszkanie warto zainwestować?

Szeroki wybór mieszkań na rynku nieruchomości sprawia, że wybór tego jedynego może okazać się niełatwym zadaniem. Szczególnie, że deweloperzy oferują na sprzedaż inwestycje wyróżniające się nie tylko atrakcyjną lokalizacją, ale również atrakcyjną ceną. Czy w każde nowe mieszkanie w Warszawie i okolicach warto zainwestować? Z pewnością możemy liczyć na to, że na tego rodzaju inwestycji na pewno nie stracimy – wtórny rynek nieruchomości w stolicy nieprzerwanie kwitnie, a przeznaczenie mieszkanie pod wynajem zapewni nam pewne i stałe źródło dochodu. 

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Z pewnością każdy z nas ma konkretne wyobrażenia dotyczące tego, jak powinno wyglądać jego wymarzone mieszkanie: to, jaki powinien być jego metraż, jak powinien wyglądać budynek mieszkalny, a wreszcie – gdzie powinno się ono znajdować. Ilość zwolenników mieszkania w ścisłym centrum miasta z pewnością jest taka sama, jak ilość zwolenników wyprowadzenia się na obrzeża. Każde z tych rozwiązań ma sporo zalet i niesie za sobą wiele niewątpliwych korzyści. Gdzie zatem powinniśmy szukać nowego mieszkania naszych marzeń?

Kontynuuj czytanie

Dlaczego warto kupić mieszkanie w przedsprzedaży?

Przedsprzedaże oferowane nam przez deweloperów to znakomita okazja na kupienie nowego mieszkania w Warszawie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Choć decydując się na nabycie wybranej nieruchomości wcześniej, możemy sporo zaoszczędzić, to warto pamiętać, że nie jest to jedyna korzyść płynąca z takiego rozwiązania. Dlaczego warto kupić mieszkanie w przedsprzedaży? Sprawdźmy!

Kontynuuj czytanie

Czy warto zdecydować się na zakup mieszkania pod wynajem…na kredyt?

Temat zakupu nieruchomości na wynajem jest w ostatnich miesiącach niezwykle popularny. Coraz częściej możemy spotkać się z praktyką zaciągania kilku kredytów, w celu zakupienia większej ilości nieruchomości i przeznaczenia ich pod wynajem. Rozwiązanie takie może okazać się niezwykłe opłacalne, ale…pod pewnymi warunkami. Warto pamiętać, że wzięcie kolejnego nowego mieszkania na kredyt zawsze powinno być przemyślane i poparte naszymi możliwościami finansowymi. Choć comiesięczny wynajem zapewni nam stały dochód, który pokryje ratę kredytu, musimy być przygotowani także na inne wydatki. 

Kontynuuj czytanie

Szeroki wybór mieszkań na rynku nieruchomości w Warszawie

Ilość nowych mieszkań w Warszawie może przyprawić o zawrót głowy. Nic też dziwnego, ponieważ deweloperzy oferują nam w tym zakresie naprawdę szeroki wybór. Nowoczesna zabudowa, atrakcyjnie zaprojektowana przestrzeń i funkcjonalne apartamenty – nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. 

Kontynuuj czytanie

Nowe mieszkania Białołęka – zamieszkaj w zielonej dzielnicy Warszawy!

Deweloper Jankowski Pulchny poinformował o rozpoczęciu przedsprzedaży mieszkań w swojej nowej inwestycji Future Gardens, która powstanie w warszawskiej Białołęce. Niska zabudowa, nowoczesne budownictwo i zielone ogrody przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie życie w spokojnej i zielonej dzielnicy. Tym bowiem, co przede wszystkim wyróżnia Białołękę, jest malownicze otoczenie przyrody i terenów zielonych.

Kontynuuj czytanie

Czym kierować się przy zakupie mieszkania dla rodziny z dziećmi?

Kupno nowego mieszkania to często niełatwa i wymagająca szczegółowych przemyśleń decyzja. W przypadku rodziny z dziećmi należy wziąć pod uwagę wiele czynników i przeanalizować nie tylko aktualne potrzeby domowników, ale także te, które mogą pojawić się w przyszłości. Istotne będą nie tylko kwestie związane z ewentualną pracą w domu lub zdalną, jak i wiekiem dzieci oraz ewentualnym przyszłym potomstwem. To, jakie mieszkanie wybierzemy dzisiaj, będzie miało wpływ na naszą jakość życia w najbliższych latach.

Kontynuuj czytanie

Duży potencjał małego mieszkania

Mikroapartament jest dogodną opcją dla wszystkich tych, którzy planują zakup swojego pierwszego M lub rozważają zakup mieszkania na wynajem. Pozornie mała powierzchnia stwarza wiele możliwości, a odpowiedni i funkcjonalny układ nowego mieszkania pozwoli nam urządzić go atrakcyjnie i z pomysłem. 

Kontynuuj czytanie

Jakie są ceny rynkowe mieszkań?

Ceny mieszkań w różnych częściach Polski znacznie się od siebie różnią. Od lat najdroższe mieszkania są oczywiście w Warszawie, gdzie metr kwadratowy mieszkania od dewelopera kosztuje średnio 8-9 tysięcy złotych. Równie drogie, pod kątem nieruchomości, jest obecnie Trójmiasto, Kraków i Wrocław. 

Kontynuuj czytanie

Jakie mieszkanie wybrać dla pary?

Dwupokojowe mieszkanie stwarza duże możliwości aranżacyjne i świetnie sprawdzi się w przypadku pary. Dodatkowy pokój możemy wykorzystać na sypialnie lub - w razie potrzeby - na pokój dla dziecka. Jeśli nasze plany na przyszłość uwzględniają powiększenie rodziny, to warto zastanowić się na kupnem większego, trzypokojowego mieszkania, które w przypadku większej rodziny zapewni odpowiedni poziom komfortu.

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • deweloper warszawa janpul email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

  • 500 181 730

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.