Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w Future Gardens: co je wyróżnia?

Deweloper Janpul zajmuje się realizacją inwestycji Future Gardens, która powstaje przy ulicy Warzelniczej 7 na warszawskiej Białołęce. Tym, co wyróżnia tę okolicę jest nie tylko zielone otoczenie i bliskość przyrody, ale także kameralność i niska zabudowa. Oferowane apartamenty posiadać będą od 39 do 68 m2. Znajdą się tutaj mieszkania spełniające oczekiwania zarówno par i singli, jak i rodzin z dziećmi. Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania z pierwszego oraz drugiego etapu inwestycji.

Kontynuuj czytanie

Mieszkania na sprzedaż w Nowym Mieście Pruszków

Kilka lat temu deweloper Janpul rozpoczął przedsprzedaż pierwszych mieszkań w Nowym Mieście Pruszków. Inwestycja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów i dziś w sprzedaży znajdują się już apartamenty kolejnych etapów. Nowoczesne budownictwo, dogodna infrastruktura i atrakcyjna lokalizacja – wszystko to sprawia, że Nowe Miasto Pruszków cieszy się niesłabnącą popularnością. Biorąc pod uwagę zalety mieszkania w tym podwarszawskim mieście, nie sposób dziwić się temu, że apartamenty w tej inwestycji sprzedają się jeszcze w przedsprzedaży.

Kontynuuj czytanie

Atrakcyjne mieszkania w Future Gardens

Deweloper Janpul rozpoczął realizację kolejnej atrakcyjnej inwestycji. Tym razem na warszawskiej Białołęce powstaną nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń. Future Gardens, bo tak będzie nazywało się osiedle, powstanie przy ulicy Warzelniczej 7 w zielonej dzielnicy Warszawy, Białołęce. Niska zabudowa, nowoczesna architektura i kameralność to jedne z głównych zalet tej inwestycji. Wszyscy poszukujący nowego mieszkania w Warszawie, powinni przyjrzeć się tej ofercie – zarówno ze względu na okolicę, jak i atrakcyjną cenę.

Kontynuuj czytanie

Jaki metraż mieszkania wybrać?

Wybór metrażu mieszkania nie jest wbrew pozorom wyborem prostym. Szczególnie w sytuacji, gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat i wiążemy z daną nieruchomością wieloletnie plany. Nie zawsze warto brać pod uwagę tylko aktualne potrzeby i preferencje, ponieważ te, jak wiemy, szybko mogą ulegnąć zmianie. Warto pamiętać, że zakup nowego mieszkania to długofalowe przedsięwzięcie, które powinno być odpowiednio przemyślane - nawet w sytuacji, gdy nie planujemy zmiany statusu cywilnego czy posiadania dzieci.

Kontynuuj czytanie

Mieszkania na sprzedaż w Białołęce

Wszyscy, którzy szukają nowego mieszkania w Warszawie, powinni przyjrzeć się nowej inwestycji od Jankowskiego Pulchnego. Future Gardens powstanie w zielonej części Warszawy, Białołęce i z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą zamierzać w spokojnej i malowniczej okolicy. Bliskość terenów zielonych, dogodny dojazd do centrum, a także szeroka infrastruktura to tylko jedne z nielicznych zalet tych nowych mieszkań w Warszawie, które powstaną tutaj już w nieodległej przyszłości.

Kontynuuj czytanie

Na co zwrócić uwagę szukając mieszkania na sprzedaż?

Szukając wymarzonego nowego mieszkania, musimy wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników. Liczyć się będzie nie tylko cena i funkcjonalność naszego M, ale i kwestie związane z otoczeniem budynku oraz jego położeniem. Nie zapominajmy, że zakup nowego mieszkania od dewelopera to inwestycja na lata, która powinna być przemyślana i w stu procentach odpowiadać naszym potrzebom oraz preferencjom.

Kontynuuj czytanie

Jakie mieszkanie jest najłatwiej sprzedać?

Coraz częściej decydujemy się na zakup nowego mieszkania w kategorii inwestycji. Możemy wykończyć go i sprzedać z zyskiem albo przeznaczyć pod wynajem, a dopiero następnie sprzedać. Chcąc sporo zyskać na tego rodzaju transakcji, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie mieszkanie najłatwiej jest sprzedać. W grę wchodzi wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę. Jeśli jednak dokonamy zakupu przemyślanej i atrakcyjnej inwestycji, to możemy być pewni, że sprzedamy ją z odpowiednim zyskiem.

Kontynuuj czytanie

Od jakiego dewelopera kupić mieszkanie?

Mieszkań na sprzedaż nie brakuje - zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Mimo szerokiej oferty, jaką oferują nam deweloperzy, wybranie odpowiedniej nieruchomości nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak długoletnią i wiążącą inwestycją jest zakup mieszkania. 

Kontynuuj czytanie

Mikroapartament - sposób na inwestycję!

W ofercie dewelopera Jankowski Pulchny, który zajmuje się realizacją kolejnego etapu Nowego Miasta Pruszków w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa, znajdują się funkcjonalne i atrakcyjne mikroapartamenty. Zakup mieszkania o małej powierzchni jest świetnym sposobem na inwestycję i bezpieczne ulokowanie środków.

Kontynuuj czytanie

Sprzedaj lub wynajmij

Zakup nieruchomości pod wynajem albo późniejszą sprzedaż jest dobrym i pewnym sposobem na ulokowanie środków finansowych. Szczególnie w stolicy lub jej okolicach, gdzie cena mieszkań utrzymuje się na stałym poziomie. Na takiej inwestycji z pewnością nie stracimy - możemy jedynie zyskać.

Kontynuuj czytanie

 • 1
 • 2
Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,
sob: 10.00-15.00 
.........................................
w dniach 09-17.04.2021 Biuro Sprzedaży
przy ul. Warzelniczej jest nieczynne
kontakt telefoniczny 690 080 402

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Inwestycja

Nowe Miasto Pruszków

ul. Mechaników 1, 05-800 Pruszków
kontakt tylko telefoniczny

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

w dniach 09-17.04.2021 Biuro 
przy ul. Białołęckiej jest nieczynne

 • 500 181 730

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.