Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w Future Gardens: co je wyróżnia?

Deweloper Janpul zajmuje się realizacją inwestycji Future Gardens, która powstaje przy ulicy Warzelniczej 7 na warszawskiej Białołęce. Tym, co wyróżnia tę okolicę jest nie tylko zielone otoczenie i bliskość przyrody, ale także kameralność i niska zabudowa. Oferowane apartamenty posiadać będą od 39 do 68 m2. Znajdą się tutaj mieszkania spełniające oczekiwania zarówno par i singli, jak i rodzin z dziećmi. Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania z pierwszego oraz drugiego etapu inwestycji.

Kontynuuj czytanie

Mieszkania na sprzedaż w Nowym Mieście Pruszków

Kilka lat temu deweloper Janpul rozpoczął przedsprzedaż pierwszych mieszkań w Nowym Mieście Pruszków. Inwestycja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów i dziś w sprzedaży znajdują się już apartamenty kolejnych etapów. Nowoczesne budownictwo, dogodna infrastruktura i atrakcyjna lokalizacja – wszystko to sprawia, że Nowe Miasto Pruszków cieszy się niesłabnącą popularnością. Biorąc pod uwagę zalety mieszkania w tym podwarszawskim mieście, nie sposób dziwić się temu, że apartamenty w tej inwestycji sprzedają się jeszcze w przedsprzedaży.

Kontynuuj czytanie

Atrakcyjne mieszkania w Future Gardens

Deweloper Janpul rozpoczął realizację kolejnej atrakcyjnej inwestycji. Tym razem na warszawskiej Białołęce powstaną nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń. Future Gardens, bo tak będzie nazywało się osiedle, powstanie przy ulicy Warzelniczej 7 w zielonej dzielnicy Warszawy, Białołęce. Niska zabudowa, nowoczesna architektura i kameralność to jedne z głównych zalet tej inwestycji. Wszyscy poszukujący nowego mieszkania w Warszawie, powinni przyjrzeć się tej ofercie – zarówno ze względu na okolicę, jak i atrakcyjną cenę.

Kontynuuj czytanie

Jaki metraż mieszkania wybrać?

Wybór metrażu mieszkania nie jest wbrew pozorom wyborem prostym. Szczególnie w sytuacji, gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat i wiążemy z daną nieruchomością wieloletnie plany. Nie zawsze warto brać pod uwagę tylko aktualne potrzeby i preferencje, ponieważ te, jak wiemy, szybko mogą ulegnąć zmianie. Warto pamiętać, że zakup nowego mieszkania to długofalowe przedsięwzięcie, które powinno być odpowiednio przemyślane - nawet w sytuacji, gdy nie planujemy zmiany statusu cywilnego czy posiadania dzieci.

Kontynuuj czytanie

Mieszkania na sprzedaż w Białołęce

Wszyscy, którzy szukają nowego mieszkania w Warszawie, powinni przyjrzeć się nowej inwestycji od Jankowskiego Pulchnego. Future Gardens powstanie w zielonej części Warszawy, Białołęce i z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą zamierzać w spokojnej i malowniczej okolicy. Bliskość terenów zielonych, dogodny dojazd do centrum, a także szeroka infrastruktura to tylko jedne z nielicznych zalet tych nowych mieszkań w Warszawie, które powstaną tutaj już w nieodległej przyszłości.

Kontynuuj czytanie

Na co zwrócić uwagę szukając mieszkania na sprzedaż?

Szukając wymarzonego nowego mieszkania, musimy wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników. Liczyć się będzie nie tylko cena i funkcjonalność naszego M, ale i kwestie związane z otoczeniem budynku oraz jego położeniem. Nie zapominajmy, że zakup nowego mieszkania od dewelopera to inwestycja na lata, która powinna być przemyślana i w stu procentach odpowiadać naszym potrzebom oraz preferencjom.

Kontynuuj czytanie

Jakie mieszkanie jest najłatwiej sprzedać?

Coraz częściej decydujemy się na zakup nowego mieszkania w kategorii inwestycji. Możemy wykończyć go i sprzedać z zyskiem albo przeznaczyć pod wynajem, a dopiero następnie sprzedać. Chcąc sporo zyskać na tego rodzaju transakcji, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie mieszkanie najłatwiej jest sprzedać. W grę wchodzi wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę. Jeśli jednak dokonamy zakupu przemyślanej i atrakcyjnej inwestycji, to możemy być pewni, że sprzedamy ją z odpowiednim zyskiem.

Kontynuuj czytanie

Od jakiego dewelopera kupić mieszkanie?

Mieszkań na sprzedaż nie brakuje - zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Mimo szerokiej oferty, jaką oferują nam deweloperzy, wybranie odpowiedniej nieruchomości nie jest zadaniem łatwym. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak długoletnią i wiążącą inwestycją jest zakup mieszkania. 

Kontynuuj czytanie

Mikroapartament - sposób na inwestycję!

W ofercie dewelopera Jankowski Pulchny, który zajmuje się realizacją kolejnego etapu Nowego Miasta Pruszków w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa, znajdują się funkcjonalne i atrakcyjne mikroapartamenty. Zakup mieszkania o małej powierzchni jest świetnym sposobem na inwestycję i bezpieczne ulokowanie środków.

Kontynuuj czytanie

Sprzedaj lub wynajmij

Zakup nieruchomości pod wynajem albo późniejszą sprzedaż jest dobrym i pewnym sposobem na ulokowanie środków finansowych. Szczególnie w stolicy lub jej okolicach, gdzie cena mieszkań utrzymuje się na stałym poziomie. Na takiej inwestycji z pewnością nie stracimy - możemy jedynie zyskać.

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • deweloper warszawa janpul email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

  • 500 181 730

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.