Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Mieszkania od dewelopera

W jakiej dzielnicy Warszawy kupić mieszkanie od dewelopera?

Decydując się dzisiaj na zakup nieruchomości, najczęściej wybieramy oferty z rynku pierwotnego. Nic też dziwnego – obecnie w Warszawie powstaje sporo nowych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach, a deweloperzy prześcigują się w konkurencyjności ofert.  Zanim jednak staniemy przed wyborem tego jedynego, wymarzonego mieszkania, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: jaką dzielnicę Warszawy wybrać? Warto postawić na centrum, w którym sporo się dzieje, czy może wynieść się na obrzeża, tam gdzie życie płynie spokojniej? 

Kontynuuj czytanie

Nowe mieszkanie od dewelopera czy nieruchomość z rynku wtórnego?

Wśród nas nie brakuje zarówno zwolenników mieszkań z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Choć każdy z nas z pewnością jest w stanie wskazać zalety i wady poszczególnych rozwiązań, kluczowe jest wybranie takiej opcji, która będzie najbardziej korzystna dla nas samych i będzie najlepiej wpisywała się w nasze potrzeby i oczekiwania. Ogromną rolę odgrywa tu przede wszystkim budżet, jakim dysponujemy, oraz ilość czasu, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na wykończenie oraz ewentualny remont naszego nowego mieszkania.

Kontynuuj czytanie

Kiedy jest najlepszy czas na zakup własnego mieszkania od dewelopera?

Choć zakup własnego nowego mieszkania jest ogromnym przedsięwzięciem, coraz częściej decydują się na niego młode osoby przed 30 rokiem życia. Niewątpliwy wpływ ma na to łatwość otrzymania kredytu hipotecznego oraz stabilny rynek pracy, który pozwala na znalezienie stabilnej i dobrze płatnej pracy w stosunkowo niedługim czasie. Nie bez znaczenia są także koszty wynajmu mieszkania w Warszawie, przy których zakup własnego nowego mieszkania wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem.

Kontynuuj czytanie

Zalety mieszkań z rynku pierwotnego

Planując zakup mieszkania w Warszawie, stoimy przed nie lada dylematem: wybrać nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, czy zdecydować się na nieruchomość używaną, z drugiej ręki? Bez wątpienia każde z tym rozwiązań ma swoich zwolenników, którzy gotowi są wymienić zalety takiego zakupu. Nie sposób jednak ukryć, że kupno nowego mieszkania od dewelopera niesie za sobą sporo korzyści. Nie tylko w przypadku, gdy kupujemy je dla siebie, ale także w sytuacji, gdy planujemy je wynajmować.

Kontynuuj czytanie

Nowa inwestycja na Białołęce: mieszkania od dewelopera

Deweloper Jankowski Pulchny posiada przeszło 20-letnie doświadczenie w branży mieszkaniowej. Jego najnowsza realizacja powstanie w warszawskiej Białołęce i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim poszukującym nowego mieszkania w Warszawie w cichej i spokojnej okolicy. Future Gardens będzie nowoczesną i kameralną inwestycją, w której dużą rolę odgrywać będzie natura i tereny zielone. 

Kontynuuj czytanie

Ile możemy zaoszczędzić, kupując mieszkania od dewelopera?

O zaletach nowego mieszkania od dewelopera napisano już niejedno, a jednak nadal nie zawsze mamy pełną świadomość tego, jak duże korzyści finansowe niesie za sobą takie rozwiązanie. Oczywiście zakup nieruchomości w stanie surowym zmniejsza koszty remontu i znacznie skraca czas jego trwania, ale dodatkowo stwarza także wiele możliwości, których przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego nie mamy.

Kontynuuj czytanie

Jankowski Pulchny: deweloper z doświadczeniem

Jednym z najbardziej znanych deweloperów, działających na terenie Warszawy i Pruszkowa, jest Jankowski Pulchny, który istnieje już od 1998 roku i od lat utrzymuje stabilną oraz konkurencyjną pozycję na rynku. Przez przeszło 20 lat deweloper ten zrealizował wiele nowych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Nowoczesne budynki powstawały głównie w Pruszkowie, Ząbkach, Józefowie oraz Białołęce. Co niezwykle istotne, Jankowski Pulchny zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od momentu zakupu działki aż do przekazania mieszkańcom wykończonych mieszkań.

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • deweloper warszawa janpul email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

  • 500 181 730

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.