Mieszkanie nr 1 o powierzchni 70,66 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 1 wyróżnia się nie tylko przestronnością i dużym metrażem, ale także dogodnym rozkładem pomieszczeń. To 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to znakomita oferta dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich poszukujących atrakcyjnego mieszkania w znakomitej lokalizacji Pruszkowa.

Mieszkanie nr 3 o powierzchni 46,86 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 3, o powierzchni 46,86 m2, to atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na parterze naszej nowej inwestycji- Mieszkań OBROŃCÓW POKOJU 25. Wszyscy szukający przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w dogodniej lokalizacji Pruszkowa, z pewnością docenią walory tej nieruchomości, która, oprócz przemyślanego układu, posiada także taras i duży ogród.

Mieszkanie nr 4 o powierzchni 66,77 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 4 to nie tylko funkcjonalne rozplanowana przestrzeń, ale również duży metraż, który stwarza całą gamę możliwości aranżacyjnych. To 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem stanowi znakomitą propozycję dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i duże możliwości.

Mieszkanie nr 5 o powierzchni 71,44 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 5 to 3-pokojowe mieszkanie, które znajduję się na parterze naszej nowej inwestycji. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim szukającym mieszkania o większym metrażu w okolicach Warszawy.

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 66,58 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 6 to nie tylko przestronne i duże 3-pokojowe mieszkanie, ale przede wszystkim funkcjonalność i dogodny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze inwestycji OBROŃCÓW POKOJU 25 i  z pewnością przypadnie do gustu wszystkim poszukującym dużego mieszkania dla całej rodziny.

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 46,89 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 7 to przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, które zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Oferowane mieszkanie bez wątpienia spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość i wysoki standard. To znakomita oferta adresowana do osób szukających mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal Warszawy.

Mieszkanie nr 8 o powierzchni 46,96 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 8, o powierzchni aż 46,89 m2 , to atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze naszej nowej inwestycji - OBROŃCÓW POKOJU 25. Wszyscy szukający funkcjonalnego i atrakcyjnego mieszkania w dogodnej lokalizacji Pruszkowa, z pewnością docenią walory oferowanego mieszkania, które stwarza przed nami duże możliwości aranżacyjne.

Mieszkanie nr 9 o powierzchni 46,86 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 9 to przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się na pierwszym piętrze naszej inwestycji OBROŃCÓW POKOJU 25. Mieszkanie, dzięki dogodnemu układowi i funkcjonalnej przestrzeni, stwarza przed nami całą gamę możliwości aranżacji. To znakomita oferta dla osób poszukujących mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa.

Mieszkanie nr 10 o powierzchni 66,77 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 10 to duże 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze inwestycji OBROŃCÓW POKOJU 25. Propozycja ta z pewnością wpisze się w potrzeby wszystkich poszukujących przestronnego mieszkania o większym metrażu w atrakcyjnych okolicach Warszawy.

Mieszkanie nr 11 o powierzchni 71,44 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 11 o powierzchni 71,44 m2 to duża i przestronna nieruchomość znajdująca się na pierwszym piętrze, która wpisze się w potrzeby miłośników komfortu i staranie dopracowanej przestrzeni. Oferowane 3-pokojowe mieszkanie to znakomita propozycja dla rodzin z dziećmi, którym zależy na nieruchomości składającej się z wielu pomieszczeń i stwarzającej szerokie możliwości.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: 10.00-15.00

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022