Mieszkanie nr 5 o powierzchni 71,44 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 5 to 3-pokojowe mieszkanie, które znajduję się na parterze naszej nowej inwestycji. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim szukającym mieszkania o większym metrażu w okolicach Warszawy.

Mieszkanie nr 5 spełni oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących sobie komfort i przestrzeń. Mieszkanie składa się z kilku niezależnych pomieszczeń: salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch funkcjonalnych pokojów oraz aż dwóch łazienek i dwóch korytarzy. Niewątpliwym atutem jest przylegająca do niego loggia o powierzchni blisko 10 m2, w której z powodzeniem urządzimy strefę wypoczynkową dla całej rodziny.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego mieszkania, należy przejść pod następujący adres, gdzie znajdą Państwo rozkład poszczególnych pomieszczeń w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022