Mieszkanie nr 6 o powierzchni 66,58 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 6 to nie tylko przestronne i duże 3-pokojowe mieszkanie, ale przede wszystkim funkcjonalność i dogodny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze inwestycji OBROŃCÓW POKOJU 25 i  z pewnością przypadnie do gustu wszystkim poszukującym dużego mieszkania dla całej rodziny.

Oferowane przez nas mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch pokojów, w których z łatwością urządzimy sypialnie, biuro lub pokój dla dzieci, funkcjonalnego korytarza oraz aż dwóch dużych łazienek. Przemyślany rozkład pomieszczeń pozwoli nie tylko z łatwością je urządzić, ale również wykorzystać każdy metr przestrzeni. Dodatkowo do apartamentu przynależy loggia, w której z powodzeniem stworzymy przestrzeń wypoczynkową.

Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanego mieszkania, należy przejść pod następujący adres, gdzie znajdą Państwo rozkład poszczególnych pomieszczeń w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022