Mieszkanie nr 7 o powierzchni 46,89 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 7 to przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, które zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Oferowane mieszkanie bez wątpienia spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość i wysoki standard. To znakomita oferta adresowana do osób szukających mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal Warszawy.

W skład mieszkania wchodzi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, funkcjonalny i przestronny pokój, który przeznaczyć można na sypialnię, pokój biurowy lub pokój dziecięcym, ustawnego korytarza oraz łazienki. Dodatkowo atutem tej nieruchomości jest duży balkon, o powierzchni ponad 7m2 - w sam raz na zorganizowanie na nim strefy relaksacyjnej.

Aby znaleźć więcej informacji na temat tego mieszkania, należy przejść pod następujący adres, gdzie znajdą Państwo rozkład poszczególnych pomieszczeń w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022