Mieszkanie nr 8 o powierzchni 46,96 m2 w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU

Mieszkanie nr 8, o powierzchni aż 46,89 m2 , to atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze naszej nowej inwestycji - OBROŃCÓW POKOJU 25. Wszyscy szukający funkcjonalnego i atrakcyjnego mieszkania w dogodnej lokalizacji Pruszkowa, z pewnością docenią walory oferowanego mieszkania, które stwarza przed nami duże możliwości aranżacyjne.

Mieszkanie składa się z dwóch pokojów: przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz oddzielnego pokoju, który z powodzeniem można przeznaczyć na sypialnię, pokój biurowy lub pokój dziecięcy. Dodatkowo mieszkanie posiada ustawny korytarz, w którym znajdzie się miejsce na garderobę, łazienkę oraz balkon o powierzchni blisko 7 m2.


Aby dowiedzieć się więcej na temat tego mieszkania, należy przejść pod następujący adres, gdzie znajdą Państwo rozkład poszczególnych pomieszczeń w inwestycji OBROŃCÓW POKOJU.


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022