• Już od

  9 000

  zł/m2

  Budynek oddany do użytkowania
  Ostatnie mieszkanie w sprzedaży

  OBROŃCÓW POKOJU 25

  4 min pieszo do SKM i PKP
  2-3 pokoje z ogródkami
  Komórki lokatorskie

  Tylko 18 apartamentów 
  Osiedle zlokalizowane zostało blisko galerii handlowej - Nowej Stacji Pruszków oraz Parku Kościuszki - idealnego miejsca na codzienne spacery, jogging lub wypoczynek na świeżym powietrzu. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także przedszkola, szkoły, przychodnie oraz sklepy i restauracje.

1

KAMERALNY BUDYNEK

18

APARTAMENTÓW

1-3

POKOJE Z OGRÓDKAMI

2023

TERMIN ODDANIA

Galeria inwestycji Obrońców Pokoju 25

Wizaulizacja

  ATUTY INWESTYCJI
  kameralny budynek
  winda do poziomu garażu
  2 min do ścieżki rowerowej
  250 m
  do placu zabaw
  SKM
  450 m do stacji SKM
  500 m
  do Parku im. T. Kościuszki
  350 m
  do przedszkola
  500m
  przystanek autobusowy
  5 km
  od autostrady A2/S2
  500 m
  do biblioteki
  300m
  do restauracji

  Mieszkania Pruszków

  Nasza nowa inwestycja OBROŃCÓW POKOJU 25 to atrakcyjna propozycja dla wszystkich szukających komfortowego apartamentu w spokojnej okolicy Pruszkowa.

  To znakomita przestrzeń do życia: odnajdą się tutaj zarówno miłośnicy małomiasteczkowego klimatu, jak i wszyscy trwale związani z warszawską metropolią - Apartamenty OBROŃCÓW POKOJU 25 powstaną zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy.

  Duża ilość terenów zielonych, bliskość licznych punktów usługowych oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne (Aqua Park, klub fitness, hale sportowe, stadiony piłkarskie oraz Olimpijski Tor Kolarski) to tylko niektóre z zalet okolicznej infrastruktury.

  Osiedle zlokalizowane zostało blisko galerii handlowej - Nowej Stacji Pruszków oraz Parku Potulickich - idealnego miejsca na codzienne spacery, jogging lub wypoczynek na świeżym powietrzu. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także przedszkola, szkoły, przychodnie oraz sklepy i restauracje.

  LOKALIZACJA

  Komunikacja Pruszków

  Autostrada A2
  9 min

  Autobus
  5 min

  Dworzec PKP
  2 min

  Pociąg
  2 min

  Wypoczynek Pruszków

  Basen
  6 min

  Ścieżka rowerowa
  5 min

  Siłownia
  1 min

  Park
  1 min

  Edukacja Pruszków

  Przedszkole
  7 min

  Szkoła
  6 min

  Szkoła językowa
  4 min

  Żłobek
  5 min

  Usługi Pruszków

  Sklep spożywczy
  3 min

  Apteka
  5 min

  Centrum Medyczne
  4 min

  URZĄDZANIE MIESZKANIA POD KLUCZ

  Czy chcesz wprowadzić się do wykończonego, nowoczesnego mieszkania w Pruszkowie? Bez zbędnych formalności, dodatkowych wydatków, trudu wykańczania i urządzania – zadzwoń i zapytaj naszych doradców sprzedaży.

  Tylko 4 kroki

  dzielą Cię od nowego mieszkania

  Wybierz mieszkanie
  Skontaktuj się z nami
  Zarezerwuj mieszkanie

  wstępnie na 3 dni, a my prześlemy Ci wzory dokumentów abyś w domu mógł się zapoznać. Podpisz umowę rezerwacyjną zdalnie lub w BS i wpłać tylko 5000 zł.

  Umów spotkanie

  na terenie inwestycji w celu obejrzenia zarezerwowanego mieszkania.

  Wypełnij formularz

  skontaktujemy się w ciągu 24h

  Błędne dane
  Błędne dane
  Błędne dane
  Błędne dane

  Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane i zaakceptuj poniższe zgody. Podanie danych i wyrażenie zgód jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe

  Wymagana zgoda
  Nieprawidłowe dane
  Wymagana zgoda

  Administratorem danych osobowych jest spółka JANPUL z siedzibą w Warszawie przy ul. Białołęckiej 259 oraz Spółki z grupy JANPUL Developer powiązane osobowo lub kapitałowo.

  Invalid Input

  Mieszkania w Pruszkowie

  Nowe Miasto Pruszków - inwestycja zrealizowana w 2018 roku

  Deweloper Pruszków

  Pruszków to miasto w województwie mazowieckim, które w swoje progi przyciąga, co roku nowych mieszkańców. Pruszków jest miejscem, które liczy ponad 60 tysięcy mieszkańców, jednak każdego roku, ta liczba staje się coraz większa, dzieje się tak dlatego, że Pruszków jest coraz popularniejszym miejscem do życia. Wzrost zainteresowania związany z mieszkaniami w Pruszkowie w głównej mierze powstał dzięki, dobremu połączeniu Pruszkowa z nieopodal leżącą Warszawą oraz zielonym terenom, którymi charakteryzuje się to miasto. Pruszków jest na tyle interesującym i dobrze położonym miastem, że w swoje granice przyciąga nowych mieszkańców, ale również osoby inwestujące w osiedla mieszkalne. Potencjał w Pruszkowie zauważyła również nasza firma deweloperska z Warszawy JANPUL. Pruszków przyciągną naszą uwagę swoim terenami, które idealnie sprawdziły się w stworzeniu kameralnych osiedli mieszkalnych, oferując, naszym klientom mieszkania w dobrych cenach, pięknym i dogodnym położeniu. Nasza firma deweloperska do użytku swoich klientów, ale również nowych mieszkańców Pruszkowa oddała dwa kameralne osiedla (Atrium Pruszków oraz Nowe Miasto Pruszków).

  Atrium Pruszków- jest to inwestycja, która jako pierwsza została przez nas zaplanowana i zrealizowana w Pruszkowie. Osiedle mieszkalne, które stworzyliśmy, składa się z kondygnacji jednego budynku, w którym nasi klienci mieli do wyboru mieszkania o zróżnicowanej wielkości. Mieszkania te położone w atrakcyjnej części Pruszkowa na osiedlu mieszkaniowym stworzyły razem nowoczesną zabudowę, a wśród nich znaleźć można zacienione zielenią alejki.

  Nowe Miasto Pruszków- Inwestycja Nowe Miasto Pruszków, to nowoczesne osiedle mieszkalne położone na terenie zielonego Pruszkowa. Jest to miejsce, które zostało stworzone z myślą o jego przyszłych mieszkańcach, tworząc bezpieczne i ciche miejsce do życia. Mieszkania w Pruszkowie z inwestycji Nowe Miasto Pruszków, są miejscem inspirowanym dawną fabryką Obrabiarek, jednak przy tym zachowując nowoczesności i kameralność, która wpisuje się w obecne standardy. Udało nam się stworzyć tym samym, jedne takie wyjątkowe miejsce, które łączy ze sobą historię, nowoczesność z otaczającą przyrodą. Wszystkie te czynniki stworzyły wyjątkową aurę, którą pokochali mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Pruszków.

  Obrońców Pokoju- Inwestycja przy ulicy Obrońców Pokoju w Pruszkowie jest naszą najnowszą inwestycją w Pruszkowie. Jest to inwestycja, która wpisuje się w ramy idealnego mieszkania osób, które kochają małomiasteczkowy klimat oraz tych, którzy nie chcą opuszczać Warszawy, jednak wieczory chcieliby spędzić z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkania w Pruszkowie przy ulicy Obrońców Pokoju, to inwestycja komfortowej, ale też nowoczesnej nieruchomości w centrum Pruszkowa, łączącej ze sobą styl wielkomiejski z terenami zielonymi. Jedyne takie, różnometrażowe mieszkania w atrakcyjnej cenie, przyciągają wiele klientów, którzy chcieliby zacząć życie w spokojnym Pruszkowie na przedmieściach Warszawy.

  Mieszkania w Pruszkowie

  Pruszków to idealna opcja do zamieszkania dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia z dala od zgiełku wielkiego miasta. Staje się coraz popularniejsze ze względu dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę oraz niewielką odległość od centrum stolicy. Nie bez powodu podejmujemy więc tu kolejne inwestycje na nowoczesne mieszkania. Warszawa stwarza wiele możliwości rozwijania kariery i realizowania się na wielu płaszczyznach, ale może przytłaczać szybkim tempem wielkomiejskiego życia.

  W takiej sytuacji kompromisem będzie Pruszków zlokalizowany w sąsiedztwie stolicy, a jednocześnie wyróżniający się kameralnym charakterem. Miasto łączy bowiem w sobie zalety mieszkania na peryferiach z dostępem do możliwości, jakie niesie za sobą aglomeracja warszawska.

  Nowe mieszkania Pruszków

  Jako doświadczony deweloper nieustannie śledzimy trendy na rynku nieruchomości, z których jasno wynika, że coraz więcej osób rezygnuje z mieszkania w Warszawie i decyduje się przeprowadzić na obrzeża. Rozwiązanie to ma wiele zalet i wcale nie musi oznaczać ograniczenia dostępu do wygód typowych dla życia w stolicy. Doskonale o tym wiedzą mieszkańcy, którzy zakupili nowoczesne mieszkania oferowane przez nas w ramach zakończonych już inwestycji w Pruszkowie – Atrium Pruszków i Nowe Miasto Pruszków. Obecnie pracujemy nad nowym projektem przy ulicy Obrońców Pokoju 25, który obejmuje budynek z 18 komfortowymi apartamentami o podwyższonym standardzie.

  Mając na uwadze potrzeby przyszłych mieszkańców oraz niesłabnące zainteresowania nieruchomościami w tej lokalizacji, z pewnością nie jest to ostatnia inwestycja realizowana w Pruszkowie.

  Pruszków mieszkanie

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Zależy nam na tym, aby oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują komfortowej przestrzeni do zamieszkania. Każda planowana inwestycja jest dobrze przemyślana pod względem lokalizacji i dodatkowych udogodnień podnoszących jakość życia.

  Nasze mieszkania na sprzedaż wyróżniają się:

  • funkcjonalnym układem pomieszczeń
  • atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni z dostępem do terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych,
  • wysokim standardem wykończenia,
  • bezpieczną i spokojną okolicą,
  • położeniem w bliskim sąsiedztwie strategicznych punktów, takich jak szkoły i przedszkola, sklepy, restauracje oraz zakłady usługowe.

  Wszystkie realizowane inwestycje są projektowane z uwzględnieniem potrzeb przyszłych lokatorów. Nowoczesne mieszkania powstają w kameralnych budynkach wyposażonych w dodatkowe udogodnienia w postaci balkonów i tarasów, ogródków, komórek lokatorskich oraz parkingu lub garaży dla mieszkańców.

  Obiekty z mieszkaniami na sprzedaż są ponadto zlokalizowane w sąsiedztwie najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Dzięki temu nawet osoby bez własnego auta mogą swobodnie się przemieszczać po mieście i podróżować do centrum stolicy za pomocą publicznych środków transportu.

  Sprzedaż mieszkań Pruszków

  Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy szukają perspektywicznego i komfortowego miejsca do życia. Inwestycje tworzymy z myślą o rodzinach z dziećmi i osobach ceniących sobie spokój, ale chcących korzystać z uroków miejskiego życia. Oprócz Pruszkowa mamy również mieszkania na sprzedaż w Warszawie, które także zostały zaprojektowane z największą starannością i z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców.

  Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego staramy się zadbać o różnorodność dostępnych lokali. Oferujemy nowoczesne mieszkania, które różnią się od siebie konfiguracją pomieszczeń i metrażem. Poszczególne apartamenty zostały rozbudowane o przestronny taras, kameralny balkon lub ogródek ze strefą wypoczynkową. Zarówno mieszkania na sprzedaż w Warszawie, jak i w Pruszkowie są dostępne w stanie deweloperskim lub na życzenie klienta mogą zostać wykończone pod klucz.

  Chciałbyś zamieszkać w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni? Skontaktuj się z nami i sprawdź aktualną ofertę mieszkań na sprzedaż w Warszawie i Pruszkowie!


  Pruszków, Obrońców Pokoju 25
  ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
  umów się na spotkanie

  ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
  umów się na spotkanie

  Siedziba Janpul Developer
  ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

  pon - pt. 8:00-16:00


  Napisz do nas

  Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

  Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022