Nowe mieszkania wykończone pod klucz Warszawa

Nowe mieszkanie to marzenie wielu Polaków. Nie sposób nie zgodzić się z tym, że jego zakup to bez wątpienia jedna z najpoważniejszych inwestycji w życiu. Z tego też powodu powinny uprzedzać ją naprawdę przemyślane decyzje. Jedną z pierwszych takich decyzji będzie wybór między mieszkaniem z rynku pierwotnego a takim pochodzącym z rynku wtórnego. Mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie, które jako deweloper Państwu oferujemy, mają szereg niezaprzeczalnych zalet, których nie posiadają mieszkania z tzw. drugiej ręki. Mowa tu np. o nowoczesnym wyglądzie, wyższym standardzie wykończenia i nowatorskich rozwiązaniach. Warto wspomnieć też o wysoce rozwiniętej infrastrukturze osiedli, na których się one znajdują: miejscach parkingowych, garażach czy nowoczesnych windach. 

W swoje ofercie mamy zarówno mieszkania w stanie surowym, jak i wykończone pod klucz. Ta druga opcja jest sporą oszczędnością nie tylko – co oczywiste – czasu, ale także i nerwów, które są nieodłącznym elementem remontowania mieszkania na własną rękę. Mieszkanie pod klucz to bowiem lokal, który jest w stu procentach gotowy do zamieszkania. Nie będą już konieczne żadne prace budowlane czy też remonty. Nowe mieszkanie jest wykończone kompleksowo, ma wstawione drzwi, pomalowane ściany, położone płytki oraz podłogi. W gotowym mieszkaniu można też od razu korzystać z kuchni i łazienki.

Nowe wykończone mieszkanie

Zakup wykończonego pod klucz mieszkania to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, którego – szczególnie w dzisiejszych, tak zabieganych realiach - wciąż jest jak na lekarstwo. Ominie Państwa jeżdżenie po marketach budowlanych w poszukiwaniu potrzebnych elementów, szukanie sprawdzonej ekipy remontowej, a także kontrola przebiegu kolejnych prac wykonywanych przez fachowców, na co przeznaczyliby Państwo tego czasu naprawdę sporo. Wszystko to będzie leżeć po stronie JANPUL Developer. Co za tym idzie, nie będą Państwu spędzały snu z powiek obawy o to, czy wybrana ekipa remontowa dobrze wywiąże się ze swoich zadań, czy wykona wszystkie zlecone prace w ustalonym wcześniej terminie i czy ich jakość nie będzie pozostawiała wiele do życzenia.

Kolejnym plusem gotowego mieszkania jest fakt, iż od razu poznają Państwo całość kosztów, które będą musieli Państwo ponieść przez wprowadzeniem się do niego. W przypadku samodzielnego wykańczania praktycznie zawsze wychodzi coś w tzw. „praniu”, a niedoszacowanie kosztów może sięgać nawet 20%. Warto wspomnieć też o tym, że fachowcy wykańczający mieszkanie pod klucz oferują produkty od razu z montażem. Co za tym idzie, usługa taka opodatkowana jest 8% stawką vat. Przypomnijmy, że stawka vat na zakup produktów budowlanych wynosi 23%.

Mieszkanie gotowe pod klucz

Wymienione wyżej zalety gotowego mieszkania to nie wszystko. Wybierając wykończone mieszkanie mogą Państwo zapłacić tylko jeden rachunek. Z uwagi na to, że ominie Państwa korzystanie z pomocy wielu ekip budowlanych oraz wykończeniowych, nie będą Państwo podpisywać kolejnych umów i poszukiwać następnych fachowców. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że zarówno sam zakup, jak i wykończenie mieszkania opłacić mogą Państwo jednym kredytem.

Nie można też zapomnieć o tym, że na zamontowane przez ekipę remontową elementy nałożona jest obejmująca dwa lata rękojmia, a na zakupione produkty – gwarancja. Podsumowując, mieszkanie pod klucz to doskonałe wręcz rozwiązanie dla osób, które nie lubią tracić czasu, cenią fachową pomoc oraz oszczędność. To zatem bardzo wygodny sposób na wykończenie mieszkania, dlatego warto rozważyć taką opcję.

Wykończone mieszkanie na sprzedaż

JANPUL Developer ma w swojej ofercie wykończone pod klucz mieszkania w Warszawie. Jeśli chcą Państwo od razu wprowadzić się do kompletnie wykończonego mieszkania, znajdującego się w pięknej okolicy, na osiedlu charakteryzującym się rozwiniętą infrastrukturą, na pewno znajdą Państwo w naszej developerskiej ofercie coś dla siebie. Ominie Państwa cały trud wykańczania i urządzania, nie będą musieli się Państwo również obawiać dodatkowych wydatków. Zapraszamy do kontaktu.

3 pokoje, 55 m2

1 piętro

UL. WARZELNICZA 7, WARSZAWA 

Mieszkanie wykończone pod klucz

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Czy chcesz już teraz wprowadzić się do całkowicie wykończonego, nowoczesnego mieszkania w Warszawie na zielonej Białołęce. Bez zbędnych formalności, dodatkowych wydatków, trudu wykańczania i urządzania – po prostu zadzwoń do nas i już teraz umów się na odbiór kluczy.

POZNAJ NASZE MIESZKANIE W INWESTYCJI FUTURE GARDENS

Mieszkania w Pruszkowie

Pruszków to idealna opcja do zamieszkania dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia z dala od zgiełku wielkiego miasta. Staje się coraz popularniejsze ze względu dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę oraz niewielką odległość od centrum stolicy. Nie bez powodu podejmujemy więc tu kolejne inwestycje na nowoczesne mieszkania. Warszawa stwarza wiele możliwości rozwijania kariery i realizowania się na wielu płaszczyznach, ale może przytłaczać szybkim tempem wielkomiejskiego życia.

W takiej sytuacji kompromisem będzie Pruszków zlokalizowany w sąsiedztwie stolicy, a jednocześnie wyróżniający się kameralnym charakterem. Miasto łączy bowiem w sobie zalety mieszkania na peryferiach z dostępem do możliwości, jakie niesie za sobą aglomeracja warszawska.

Nowe mieszkania Pruszków

Jako doświadczony deweloper nieustannie śledzimy trendy na rynku nieruchomości, z których jasno wynika, że coraz więcej osób rezygnuje z mieszkania w Warszawie i decyduje się przeprowadzić na obrzeża. Rozwiązanie to ma wiele zalet i wcale nie musi oznaczać ograniczenia dostępu do wygód typowych dla życia w stolicy. Doskonale o tym wiedzą mieszkańcy, którzy zakupili nowoczesne mieszkania oferowane przez nas w ramach zakończonych już inwestycji w Pruszkowie – Atrium Pruszków i Nowe Miasto Pruszków. Obecnie pracujemy nad nowym projektem przy ulicy Obrońców Pokoju 25, który obejmuje budynek z 18 komfortowymi apartamentami o podwyższonym standardzie.

Mając na uwadze potrzeby przyszłych mieszkańców oraz niesłabnące zainteresowania nieruchomościami w tej lokalizacji, z pewnością nie jest to ostatnia inwestycja realizowana w Pruszkowie.

Pruszków mieszkanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Zależy nam na tym, aby oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują komfortowej przestrzeni do zamieszkania. Każda planowana inwestycja jest dobrze przemyślana pod względem lokalizacji i dodatkowych udogodnień podnoszących jakość życia.

Nasze mieszkania na sprzedaż wyróżniają się:

  • funkcjonalnym układem pomieszczeń
  • atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni z dostępem do terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych,
  • wysokim standardem wykończenia,
  • bezpieczną i spokojną okolicą,
  • położeniem w bliskim sąsiedztwie strategicznych punktów, takich jak szkoły i przedszkola, sklepy, restauracje oraz zakłady usługowe.

Wszystkie realizowane inwestycje są projektowane z uwzględnieniem potrzeb przyszłych lokatorów. Nowoczesne mieszkania powstają w kameralnych budynkach wyposażonych w dodatkowe udogodnienia w postaci balkonów i tarasów, ogródków, komórek lokatorskich oraz parkingu lub garaży dla mieszkańców.

Obiekty z mieszkaniami na sprzedaż są ponadto zlokalizowane w sąsiedztwie najważniejszych węzłów komunikacyjnych. Dzięki temu nawet osoby bez własnego auta mogą swobodnie się przemieszczać po mieście i podróżować do centrum stolicy za pomocą publicznych środków transportu.

Sprzedaż mieszkań Pruszków

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy szukają perspektywicznego i komfortowego miejsca do życia. Inwestycje tworzymy z myślą o rodzinach z dziećmi i osobach ceniących sobie spokój, ale chcących korzystać z uroków miejskiego życia. Oprócz Pruszkowa mamy również mieszkania na sprzedaż w Warszawie, które także zostały zaprojektowane z największą starannością i z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego staramy się zadbać o różnorodność dostępnych lokali. Oferujemy nowoczesne mieszkania, które różnią się od siebie konfiguracją pomieszczeń i metrażem. Poszczególne apartamenty zostały rozbudowane o przestronny taras, kameralny balkon lub ogródek ze strefą wypoczynkową. Zarówno mieszkania na sprzedaż w Warszawie, jak i w Pruszkowie są dostępne w stanie deweloperskim lub na życzenie klienta mogą zostać wykończone pod klucz.

Chciałbyś zamieszkać w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni? Skontaktuj się z nami i sprawdź aktualną ofertę mieszkań na sprzedaż w Warszawie i Pruszkowie!


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022