Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Mieszkania w warszawie

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Warszawie w przedsprzedaży?

Biorąc pod uwagę konkurencyjność cen nowych mieszkań oraz ilość atrakcyjnych ofert w Warszawie, nie sposób dziwić się temu, że większość z nas decyduje się na zakup apartamentu na rynku pierwotnym. Szczególnie, że nieruchomości w niektórych dzielnicach Warszawy sprzedają się błyskawicznie i żeby stać się właścicielami jednej z nich, zakupu musimy dokonać jeszcze w trakcie przedsprzedaży. Rozwiązanie takie to jednak nie pewna konieczność, ale atrakcyjna możliwość. Dlaczego?

Kontynuuj czytanie

Kup mieszkanie w Warszawie i sprzedaj je z zyskiem!

Nowe mieszkania w Warszawie sprzedają się w zawrotnym tempie. Chcąc kupić nieruchomość u sprawdzonego dewelopera, nierzadko musimy zdecydować się na nią już w przedsprzedaży – wolne, gotowe do zamieszkania mieszkania należą raczej do rzadkości. Biorąc pod uwagę korzyści płynące z takiej inwestycji, ilość chętnych na nieruchomości w Warszawie nie może jednak nikogo dziwić. Szczególnie, że rozpatrując zakup nowego mieszkania w Warszawie w kategoriach inwestycji, mamy do wyboru kilka dróg zysku.

Kontynuuj czytanie

Jak zaoszczędzić, kupując nowe mieszkanie w Warszawie?

W ostatnich latach wciąż obserwuje się nieustanny wzrost produkcji mieszkań w największych miastach Polski, w tym także w Warszawie. Nowoczesne apartamentowce, kameralne inwestycje i osiedla z dogodną infrastrukturą powstają w błyskawicznym tempie. Nie da się jednak ukryć, że choć nowych mieszkań oferowanych przez deweloperów jest znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu, inwestycji atrakcyjnych cenowo nie jest wcale tego tak wiele, jak oczekiwaliby tego poszukujący nowych mieszkań.

Kontynuuj czytanie

Czy łatwo jest wynająć mieszkanie w Warszawie?

Zakup mieszkania pod wynajem jest bez wątpienia jednym z bardziej opłacalnych sposobów na inwestycję. Szczególnie w stolicy, gdzie wartości nieruchomości nieustannie rosną. Kupno nowego mieszkania w Warszawie nawet na kredyt jest przedsięwzięciem, które w krótkim czasie zapewni nam stały dochód, a w perspektywie lat stanie się pewnym źródłem zabezpieczenia. Planując taki zakup, warto jednak dowiedzieć się, jakie nieruchomości wynająć najłatwiej, co pozwoli nam wybrać odpowiednie mieszkanie.

Kontynuuj czytanie

Mieszkania w Warszawie: zamieszkaj w zielonej Białołęce

Poszukując mieszkania w Warszawie, warto wziąć pod uwagę wiele czynników. Zanim wybierzemy inwestycję odpowiednią dla siebie, upewnijmy się, że wybrana przez nas okolica odpowie naszym oczekiwaniom. Jeśli zależy nam na mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku dużego miasta, to warto wziąć pod uwagę Białołękę. Tym bardziej, że nowe mieszkania w Białołęce możemy nabyć teraz w atrakcyjnych cenach.

Kontynuuj czytanie

Jaką dzielnicę Warszawy wybrać?

Warszawa to miasto wielkich możliwości, a każda z jej dzielnic oferuje nam inne atrakcje. Liczne tereny zielone, miejsca tętniące życiem i bogactwo lokalnych eventów - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Szukając nowego mieszkania w stolicy, warto dowiedzieć się więcej o poszczególnych częściach miasta, aby móc wybrać tę, którą najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Sprawdź zalety niektórych z nich!

Kontynuuj czytanie

Sprawdzony sposób na inwestycję: mieszkania w Warszawie

W dobie oszczędzania wszyscy szukamy sposobu na sprawdzoną i bezpieczną inwestycję. Od lat znakomitym rozwiązaniem jest inwestowanie w rynek nieruchomości. Zainteresowani mają sporo możliwości: od zakupu działki, apartamentu, lokalu usługowego, aż po nabycie nowego mieszkania. Niezwykle rentowne w ostatnich latach jest zakupienie takiej nowej nieruchomości i przeznaczenie jej pod wynajem. Szczególnie w Warszawie, gdzie mieszkańców nieustannie przybywa, a nowe mieszkania do wynajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kontynuuj czytanie

"Mieszkanie dla młodych" w Warszawie

Popularny program "Mieszkanie dla młodych" znacznie przyczynił się do szybszego zakupu mieszkań  w ostatnich latach w Warszawie. Dzięki programowi wizja własnego mieszkania stała się dla wielu bardziej realna. To niewątpliwie pozytywna zmiana na aktualnym rynku nieruchomości, który w stolicy i tak ma się znakomicie. 

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2
Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,


  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • deweloper warszawa janpul email

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

  • 500 181 730

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.