Chcę skorzystać z promocji

Wypełnij dane
Wypełnij dane
Wypełnij dane

Interesuje mnie mieszkanie:


Invalid Input
Zgoda obowiązkowa
Zgoda obowiązkowa
Pole wymagane
Administratorem danych osobowych jest spółka JANPUL z siedzibą w Warszawie przy ul. Białołęckiej 259 oraz Spółki z grupy JANPUL Developer powiązane osobowo lub kapitałowo.

Bezpieczna płatność w harmonogramie 20%/80%

Oferta płatności w harmonogramie 20/80% to bezpieczna i wygodna opcja skierowana do naszych Klientów. Wpłacając 20% wartości mieszkania podczas podpisania umowy, możesz spokojnie poczekać do jej zakończenia i dopiero podczas odbioru mieszkania wpłacić resztę.

Gwarancja ceny

Dobra i godna zaufania oferta mieszkań na sprzedaż to przede wszystkim gwarancja ceny. Gwarancja ceny mieszkania to wyjście w stronę naszych Klientów i zapewnienie im, że nawet za dobre kilka miesięcy przy odbiorze mieszkania cena nieruchomości nie ulegnie zmianie.

Konsultacje kredytowe bezpłatne dla naszych Klientów

Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to duży wydatek, najczęściej wiążący się z kredytem hipotecznym. Naszym Klientom umożliwiliśmy skorzystanie z bezpłatnej usługi doradztwa kredytowego. Razem z ekspertem kredytowym dobierzecie warunki kredytu pod Ciebie. 

Oszczędność i ochrona kapitału

Kupując mieszkanie w ofercie specjalnej 20/80% oszczędzasz. Opcja ta umożliwia oszczędzanie podczas budowy nieruchomości, gdyż 80% wartości mieszkania płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania.

Na czym polega płatność w harmonogramie 20%/80% ?

Harmonogram wpłat 20%/80% to bezpieczna forma płatności, wprowadzona z myślą o naszych Klientach. Jest to opcja, która daje Klientom dużą elastyczność i wygodę. Na początku wystarczy, że wpłacisz 20% ceny mieszkania, a kolejne 80% dopiero po zakończeniu budowy. Brzmi nieźle prawda? Dzięki temu nasi Klienci mogą starać się o kredyt w późniejszym czasie, bliżej odbioru mieszkania i nie płacić odsetek od kredytu.

Jak skorzystać ze specjalnej oferty 20%/80% ?

Zainteresowała Cię nasza wyjątkowa oferta płatności w harmonogramie 20/80? Już teraz skorzystaj z niej przy pomocy formularza, a nasz pracownik z działu sprzedaży skontaktuje się z Tobą lub skontaktuj się z nami osobiście!
1. Zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań
2. Wybierz swoje idealne mieszkanie
3. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z oferty
4. Kup własne wymarzone mieszkanie i ciesz się nim !

Aktualności

Co nas wyróżnia?

23 lata doświadczenia

24

lata
doświadczenia

3 000 zadowolonych Klientów

3 000

zadowolonych
Klientów

62 000m2 przekazanej powierzchni

62 000m2

przekazanej powierzchni


Pruszków, Obrońców Pokoju 25
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
umów się na spotkanie

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00
sob: 10.00-15.00

Siedziba Janpul Developer
ul. Białołęcka 259, 03-253 Warszawa

pon - pt. 8:00-16:00


Napisz do nas

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2022