Przejdź do treści głównej
Spotkanie z kombatantami w Pruszkowie

Spotkanie z kombatantami w Pruszkowie

Biuro Promocji i Kultury Miasta informuje, że w piątek 13 maja 2016 roku odbyło się coroczne spotkanie prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego ze środowiskami kombatanckimi, w którym udział wzięli przedstawiciele Związku Sybiraków, Światowego Związku Żołnierzy AK, Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Kraju oraz Światowej Federacji Polskich Kombatantów.

Tematem spotkania był udział przedstawicieli Związków Kombatanckich w obchodach patriotycznych organizowanych na terenie miasta Pruszkowa w roku 2016. Ponadto prezydent przedstawił zebranym bieżące i przyszłe plany inwestycyjne gminy.

(źródło obrazka: pruszkow.pl)