Znajdź mieszkanie Znajdź mieszkanie

Wpuść kolor do wnętrza- kolory, które zdominują rok 2021

styl japoński

Niezależnie od naszych planów, rok 2021 zapowiada się identycznie do ubiegłego. A co za tym idzie? Spędzanie większości czasu w domu. Może wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że czas w domu spędzamy tylko wieczorami po pracy. Teraz jest inaczej, większość branż postanowiła przenieść się zaciszy domowych, przez co spędzamy praktycznie większość naszego czasu w domu. Dopiero teraz możemy zauważyć mankamenty w wystroju wnętrza. Zauważanie rzeczy, które przestały nas cieszyć w wyglądzie naszego mieszkania, wiąże się to z chęcią zmian wystroju. Nie musimy od razu zaczynać zmian od generalnego remontu, na wprowadzenie zmian jest kilka innych prostszych sposobów. Jednym z nich jest „wpuszczenie” koloru do wnętrza.

Kolory we wnętrzu są świetnym odświeżeniem

W twoim mieszkaniu przeważa kolor biały? Zgodzimy się, kolor biały jest niezwykły, nadaje wnętrzu elegancji i pewnym rodzaju sterylności. Jednak w pewnym momencie może on przytłoczyć i nie będziemy się dobrze czuli w takim wnętrzu. W tym momencie nie musimy myśleć nad całkowitą zmianą wnętrza, wystarczą drobne kolorowe dodatki, które uzupełnią idealnie wnętrze, dodając mu świeżości.

Kolory dominujące w roku 2021

Decydując się na zmianę aranżacji wnętrza domu, powinniśmy stworzyć wnętrze, które będzie sprzyjać przebywaniu w tych wnętrzach, doda nam inspiracji, pomysłów, a przede wszystkim będzie kojarzyć się nam z bezpiecznym miejscem. Szukając inspiracji kolorystycznych, powinniśmy szukać jak najświeższych informacji, które sprawią, że mieszkanie będzie nie tylko bezpieczną przystanią, ale też stylowym wnętrzem pasującym do naszej osobowości. Szukając idealnego koloru dodatków, który przełamie wnętrze, nie powinniśmy oczekiwać wielu nowości, jednak kolory z ubiegłych lat nadal zostają z nami. W takim razie, na jakie kolory powinniśmy zwrócić uwagę?

Elektryczny odcień niebieskiego

Elektryczny odcień niebieskiego w tym roku zdominuje wiele branż. Skupiając się na branży wnętrzarskiej i urządzaniu naszych mieszkań powinniśmy wiedzieć, że elektryczną barwę niebieskiego możemy użyć w nowoczesnych i eleganckich aranżacjach. Ten odcień niebieskiego z pewnością jest uniwersalny przez co, idealne sprawdzi się w salonie jako kolor kanapy, poduszek czy jako kolor narzuty na łóżko w sypialni.

Żółta landrynka nadająca energii

Wraz z nadchodzącą wiosną warto poszukać czego, co odda kolor tej energicznej pory roku. Spokojny, ale zarazem energetyczny kolor żółci doda nam optymizmu oraz energii, z którą wiąże się wiosna. Kolor żółty należy do odważnych kolorów, na które nie każdy by się zdecydował, jednak delikatny i odcień pudrowej landrynki idealnie sprawdzi się jako dodatek do wnętrz.

Mięta nadal w modzie

Kolor miętowy, a dokładniej jego lżejsza i łagodniejszą siostrę coraz częściej można zauważyć w aranżacji naszych wnętrz. O jakim odcieniu mięty mówimy? Quiet Wave jest kolorem, który wspina się na wyżyny po tytuł koloru roku 2021. Jest to kolor nadający wnętrzu świeżości i jak to zielenie mają w swojej naturze, działają uspokajająco na nasz organizm. Kolor Quiet Wave jest świetnym kolorem, który przełamie jasne kolory.

Inwestycja

Future Gardens

ul. Warzelnicza 7, 03-253 Warszawa
pon-pt: 10.00-18.00,
sob: 10.00-15.00 
.........................................
w dniach 09-17.04.2021 Biuro Sprzedaży
przy ul. Warzelniczej jest nieczynne
kontakt telefoniczny 690 080 402

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Inwestycja

Nowe Miasto Pruszków

ul. Mechaników 1, 05-800 Pruszków
kontakt tylko telefoniczny

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siedziba

JANPUL Developer

Białołęcka 259, 03-253 Warszawa
pon-pt: 8.00-16.00
tel. 22 811 17 10, 22 811 20 25

w dniach 09-17.04.2021 Biuro 
przy ul. Białołęckiej jest nieczynne

 • 500 181 730

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 • deweloper warszawa janpul email

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.