3 etap Future Gardens już w sprzedaży! sprawdź

Zakup mieszkania w Białołęce: zamieszkaj w zielonym Future Gardens!

Jeśli marzy Ci się mieszkanie pośród zielonej i malowniczej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta, to Future Gardens z pewnością Cię zachwyci. Nowoczesne budownictwo, kameralna zabudowa, znakomita infrastruktura – wszystko to oferuje deweloper Jankowski Pulchny, który rozpoczął właśnie realizację kolejnej inwestycji. Najnowsza realizacja tego dewelopera powstanie w Warszawie Białołęce. To znakomita okazja dla wszystkich, którzy planują zakup mieszkania w tej części stolicy i zależy im na atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Białołęce? Nieruchomość w tej dzielnicy Warszawy spełni oczekiwania wszystkich, którzy chcieliby mieszkać dalej od centrum i cieszyć się cichą oraz spokojną okolicą. Dużym atutem Białołęki jest bez wątpienia dobra infrastruktura. Nie brak tutaj sklepów, żłobków, przedszkoli i szkół, a także punktów rozrywkowych i gastronomicznych. Wreszcie – cena. W przedsprzedaży 2,3 lub 4-pokojowe nowe mieszkania kupimy w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2021