3 etap Future Gardens już w sprzedaży! sprawdź

Jak zweryfikować dewelopera przed zakupem mieszkania?

Zakup nowego mieszkania w Warszawie to inwestycja na długie lata. Aby móc w pełni się nim cieszyć, należy nie tylko wybrać odpowiednią lokalizację i rodzaj inwestycji, ale także odpowiednio zweryfikować dewelopera, od którego nabywamy nieruchomość. Rzetelny i doświadczony deweloper to nasz klucz do sukcesu. Chcąc unikać nieuczciwych inwestorów i wątpliwych  podwykonawców, konieczne jest dokładne sprawdzenie dewelopera i zasięgnięcie opinii na jego temat.

Weryfikację dewelopera oferującego na sprzedaż nowe mieszkania, warto zacząć w internecie. Zapoznaj się ze stroną inwestora, jego dotyczasowymi realizacjami, a następnie sprawdź, jak wyglądają już ukończone budynki. Weź pod uwagę czas funkcjonowania dewelopera na rynku oraz posiadane przez niego certyfikaty. Następnie zwróć uwagę na opinie o deweloperze i inwestycjach w internecie – pamiętaj jednak, że nierzadko na forach i stronach można znaleźć komentarze pisane przez nieuczciwą konkurencję. Na koniec umów się na spotkanie z Biurem Sprzedaży i przyjrzyj się temu, jak wygląda współpraca z wybraną przez Ciebie firmą.

 

Przedstawione na tej stronie internetowej materiały nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Realizacja Asearch.pl - Janpul 2021